Luues sallivaks!

Koolikiusamine on tänapäevases ühiskonnas terav ja aktuaalne probleem, millele pahatihti liialt vähe tähelepanu pööratakse. 

 

Koostöös kolme aktiivse ja loomingulise noorega esitas MTÜ Luum Loomeklubi Euroopa solidaarsuskorpusele “Luues sallivaks!” projekti, millega koolikiusamise vastu võidelda. “Luues on kõik võrdsed ja sellest saigi alguse idee hakata koolikiusamise vastu võitlema just loomingu abil.”

Kuue kuu pikkuse projekti käigus korraldas meeskond erinevaid loomingulisi üritusi ja tegevusi, millest võttis osa ligi 200 Lääneranna valla noort ja 50 täiskasvanut.

Pikemalt loe Lääneranna Teataja artiklis "Luum Loomeklubi võitleb koolikiusamise vastu pintslite ja pliiatsitega"

IT Tüdrukutele

Nutilabor ja MTÜ Robootika kuulutasid 2018. aastal välja starditoetuste konkursi "IT tüdrukutele", mille eesmärgiks oli toetada ainult tüdrukutele suunatud uute IT-alaste huviringide loomist, mis keskenduvad robootikale, programmeerimisele, multimeediale, 3D-modelleerimisele või mobiiliäppide valmistamisele.

MTÜ Luum Loomeklubi võttis starditoetuste konkursist osa ideega korraldada tütarlastele multimeediaringi, kus tegeletakse erinevate IT-alaste loovtegevustega. Idee jõudis 5 parema hulka, millele eraldati starditoetus.

Multimeediaringist võttis osa 10 tüdrukut ning huviringi lõpuks valmisid tüdrukute personaalse kujundusega pusad. Lisaks prooviti kätt fotograafias, arvutigraafikas, videokunstis ning arutati ka sotsiaalmeedia teemadel. Neiude lemmikuks osutus allveefotode tegemine.

KONTAKT 

MTÜ Luum Loomeklubi

Registrikood  80554876

Salukese 4, Oidrema küla

Lääneranna vald, Pärnumaa

88404 Eesti

luumloomeklubi@gmail.com
+372 5819 1907

KIRJUTA MEILE!

Veebileht ja selle sisu on kaitstud autoriõigustega
© 2020 MTÜ Luum Loomeklubi

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now